12 645 zł*
Prysznic ogrodowy Origo Rame włoskiego producenta FONTEALTA to klasyczny prysznic w stylu vintage/domku wiejskiego. Prysznic wykonany jest z miedzi z deszczownicą o szerokości 210 mm wykonaną z polerowanego mosiądzu. Jest to idealny prysznic do naturalnych lub klasycznych koncepcji ogrodowych, hoteli lub zabytkowych łaźni
Prysznic do ogrodu w stylu vintage firmy
FONTEALTAPrysznic został wykonany we Włoszech z nieobrobionej rury miedzianej o solidnej grubości 1,5 mm. Głowica prysznicowa, bateria i główka prysznicowa są wykonane z mosiądzu (tylko niewidoczne mocowanie podłogowe jest wykonane ze stali nierdzewnej dla maksymalnej stabilności). Szczególną cechą tego prysznica jest nieuszczelniona powierzchnia - z czasem prysznic nabiera naturalnej patyny, zmieniając kolor na ciemnobrązowy / matowy. W ten sposób prysznic ogrodowy staje się częścią koncepcji, która towarzyszy naturalnym procesom kwitnienia i rozkładu w ogrodzie. Zmiana koloru szczególnie dobrze chroni powierzchnię przed czynnikami zewnętrznymi (podobnie jak na przykład miedziane rynny deszczowe). Aby zachować błyszczący miedziany kolor nowego prysznica, należy go regularnie czyścić środkiem do czyszczenia metalu.
Prysznic ogrodowy Origo Rame jest dostępny w wersji z ciepłą i zimną wodą lub tylko z zimną wodą, opcjonalnie z główką prysznicową, np. do szybkiego opłukania stóp. Prysznic z naturalną patyną doskonale komponuje się z naturalnym ogrodem. Doskonale komponuje się z wiejskimi domami, domami z muru pruskiego lub stodołami przekształconymi w domy z basenem.
Specyfikacja prysznica ogrodowego Origo Rame
Materiał: miedź, średnica 54 mm, naturalna nieuszczelniona powierzchnia Bateria mieszająca, mosiężna głowica prysznicowa i osłona podstawy
Funkcja: samoczyszcząca deszczownica 210 mm, opcjonalnie z główką prysznicową.
Wysokość: 2100 mm od podłogi do głowicy prysznicowej (całkowita wysokość 2600 mm)
Mocowanie: wkład progresywny
Waga: 19 kg
Instalacja prysznicaogrodowego Origo Rame: Prysznic jest dostarczany w pełni zmontowany, w jednym kawałku.
Instalacja prysznica ogrodowego Origo Rame
- z kołnierzem podłogowym: opcjonalne podłączenie wody od dołu lub od tyłu. Śruby montażowe wsuwa się w przygotowaną, równą podłogę, na której następnie montuje się prysznic. Uwaga: "klej" (np. klej iniekcyjny lub inne wytrzymałe mocowania chemiczne) nie wchodzi w zakres dostawy.
- Instalacja z puszką instalacyjną XT200: Połączenia wodne są wykonywane do puszki instalacyjnej, która jest osadzona w podłodze. Materiał mocujący i skrzynkę montażową/kotwę gruntową można znaleźć w kategorii akcesoriów.
Nasze zalecenia dotyczące zimowania prysznica
1. Wodę z prysznica należy spuścić co najmniej 14 dni przed pierwszymi przymrozkami. Jeśli możesz osuszyć prysznic za pomocą sprężarki powietrza, wystarczy krótszy okres
2. Armatura prysznicowa (bateria lub zawór obrotowy) musi być otwarta (i pozostać otwarta przez zimę), aby wszelkie skropliny pod prysznicem mogły spłynąć.
3. Jeśli nie ma możliwości opróżnienia prysznica, należy go zdemontować na zimę i przechowywać w miejscu zabezpieczonym przed mrozem Nasze prysznice z systemem ochrony przed mrozem mogą być używane przez cały rok.
Do pobrania
Producent
Fontealta
Manufakturowe prysznice zewnętrzne z toskańskiego wybrzeża, Włochy. Od 2000 roku – dostawca dla luksusowych jachtów, hoteli i klubów plażowych. Materiał: wyłącznie stal nierdzewna AISI 316 (V4A). 5 lat gwarancji. → Więcej o Fontealta
Specyfikacja
| Głowica prysznicowa: | Deszczownica 210 mm |
|---|---|
| Kolor: | Miedź, Mosiądz |
| Liczba głowic prysznicowych: | 1 |
| Materiał: | Stal nierdzewna V4A (AISI 316) |
| Ochrona przed mrozem: | bez ochrony przed mrozem |
| Podłączenie wody: | od dołu |
| Powierzchnia: | matowa |
| Producent: | Fontealta |
| Projekcja: | 600 mm |
| Prysznic do stóp: | bez prysznica do stóp, z prysznicem do stóp |
| Prysznic ręczny: | bez prysznica ręcznego |
| Typ mocowania: | kartusz progresywny |
| Typ montażu: | Montaż kołnierzowy |
| Użyj do: | Basen, Ogród |
| Waga: | 19 kg |
| Wysokość (całkowita): | 2600 mm |
| Wysokość (do głowicy prysznicowej): | 2100 mm |
| Zaopatrzenie w wodę: | Zimna i ciepła woda |
| Średnica kolumny prysznicowej: | 54 mm |
| Średnica podstawy: | 240 mm |
Chętnie pomożemy
Zadzwoń do nás
+48 455 527 291

