14 000 zł*
Mrozoodporny prysznic zewnętrzny Saturno do montażu na ścianie z wpuszczaną głowicą prysznicową wykonaną ze stali nierdzewnej AISI 316L w jakości morskiej odpornej na działanie soli i chloru zachwyca minimalistycznym designem i trwałością dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów.
Korpus tego ściennego prysznica do ciepłej i zimnej wody jest wykonany w całości z jednego elementu. Jednouchwytowa bateria i główka prysznicowa są również wykonane ze stali nierdzewnej i podkreślają elegancki wygląd.
Prysznic został zaprojektowany z myślą o częstym użytkowaniu i zapewnia długą żywotność, a jego design emanuje ponadczasową elegancją.
Prysznic zewnętrzny jest produkowany w całości we Włoszech nad jeziorem Garda. AMA Luxury Shower oferuje 3-letnią gwarancję.
Polecamy model Saturno do hydromasażu, jako prysznic do sauny lub po prostu jako prysznic ogrodowy.
Prysznic zewnętrzny z systemem ochrony przed mrozem
System ochrony przed mrozem można również zainstalować z tym prysznicem ogrodowym. Prysznic nie musi być wtedy demontowany na zimę i może być używany przez cały rok. Jest to praktyczne rozwiązanie, jeśli na przykład korzystasz z prysznica wraz z sauną lub zewnętrznym jacuzzi.
WAŻNE: Producent AMA Luxury Shower wyposaża wszystkie swoje prysznice zewnętrzne w zabezpieczenie przed zamarzaniem z dodatkowym ogrzewaniem śladowym o długości około 2,50 metra. Dzięki temu możesz pokonać odległość do strefy mrozoodpornej bez dodatkowej taśmy grzewczej.
Cechy techniczne niemrozoodpornej deszczownicy ogrodowej Saturno od AMA Luxury Shower
Funkcja: głowica prysznicowa, mrozoodporny prysznic zewnętrzny
Wykończenie: szczotkowana lub polerowana stal nierdzewna AISI 316
Waga: 11 kg
Wysokość: 1395 mm (możliwość montażu na ścianie domu.
Montaż odbywa się za pomocą dołączonego zestawu do montażu ściennego.
Pielęgnacja i konserwacja:
Aby zapewnić długotrwałe korzystanie z prysznica zewnętrznego, należy przestrzegać następujących zaleceń:
- Przetrzyj prysznic miękką ściereczką i dostępnym w handlu środkiem do czyszczenia stali nierdzewnej. Nie używaj ściernych ani kwaśnych środków czyszczących.
Więcej wskazówek dotyczących pielęgnacji prysznica znajdziesz tutaj.
Producent
AMA Luxury Shower
Ręcznie wykonane prysznice ogrodowe z Brescii, Włochy. Firma rodzinna – wszystko własny projekt, własna produkcja. Materiał: stal nierdzewna AISI 304 i 316L. Gwarancja producenta 3 lata. → Więcej o AMA Luxury Shower
Specyfikacja
| Głowica prysznicowa: | zintegrowana głowica prysznicowa |
|---|---|
| Kolor: | Szczotkowana stal nierdzewna |
| Liczba głowic prysznicowych: | 1 |
| Materiał: | Stal nierdzewna V4A (AISI 316) |
| Ochrona przed mrozem: | z ochroną przed mrozem |
| Podłączenie wody: | od dołu |
| Powierzchnia: | szczotkowana |
| Producent: | AMA Luxury Shower |
| Projekcja: | 440 mm |
| Prysznic do stóp: | bez prysznica do stóp |
| Prysznic ręczny: | z prysznicem ręcznym |
| Typ mocowania: | Bateria jednouchwytowa |
| Typ montażu: | Montaż kołnierzowy, z płytą podstawy - wolnostojąca |
| Użyj do: | Sauna, Basen, Ogród |
| Waga: | 11 kg |
| Wysokość (całkowita): | 1395 mm |
| Wysokość (do głowicy prysznicowej): | 1320 mm |
| Zaopatrzenie w wodę: | Zimna i ciepła woda |
| Średnica kolumny prysznicowej: | 50 mm |
Chętnie pomożemy
Zadzwoń do nás
+48 455 527 291

